ЄС надасть чергові 400 мільйонів євро допомоги Україні

Європейський Союз оголосить про виділення Україні додаткового пакета допомоги у розмірі 400 мільйонів євро для підтримки процесу реформ.

Об этом сообщает Проект

Про це заявив у четвер у Брюсселі єврокомісар з питань бюджету Йоганнес Ган, пише "Європейська правда" з посиланням на Bloomberg.

За його словами, незабаром блок також запропонує продовжити призупинення всіх тарифів і заходів торговельного захисту щодо українського імпорту.

Крім того, буде запропоновано призупинити фінансові внески України для участі в програмах ЄС до тих пір, поки в країні залишаються фінансові проблеми.

У четвер, 2 лютого, до Києва прибули президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та 15 членів Європейської комісії для консультацій з українським урядом.

Саміт Україна — ЄС відбудеться 3 лютого

За словами очільника МЗС Дмитра Кулеби, центральним питанням саміту буде оцінка прогресу, якого вже досягла Україна, та подальше відкриття переговорів про вступ, торкнуться також багатьох інших тем, пов’язаних з війною росії проти України.

Лідери після зустрічі письмово підтвердять, що майбутнє України та її громадян пов’язане з Європейським Союзом. Але прориву в наближенні України до вступу в ЄС на саміті не буде, попереджають експерти, знайомі з ситуацією.


Источник: Редакция