Вилучені мільйони екс-заступника міністра оборони протягом року повернуть власнику

Читать на русском

Вилучені мільйони екс-заступника міністра оборони протягом року повернуть власнику
Вилучені мільйони екс-заступника міністра оборони протягом року повернуть власнику

Для тих хто підскакує до стелі на радощах від вилученого у чиновників кешу трохи вас приземлю. З вирогідністю у 90% ці гроші повернуть їх власникам протягом року.

Об этом сообщает ФИБ

Не вірите?

Ось вам живий приклад.

Червень 2021 року. ДБР зупиняє автомобіль Audi Q7 яке їхало з Волині до Києва під керуванням волинського митника Михайла Бурдейного.

Згадали?

Саме тоді у нього в багажнику виявили 700 тис дол США світлини яких тоді літали мережею як сьогодні літають гроші з обшуків у податковій.

Історія стала дуже резонансною, і одразу пішли чутки що Бурдейний, якого називали касиром Волинської митниці, віз ці 700 000$ як місячну касу в Київ керівництву митниці.

Що мовляв гроші мав приймати сам заступник Голови ДМСУ Олександр Щуцький (якого вчора звільнили) який начебто і був на той час куратором Волині.

Скандал був гучний і вказаний факт 4.06.2021 було виділено в окреме кримінальне провадження № 62021000000000538 та скеровано за підслідністю до НАБУ.

Всі ми чекали чим завершиться слідство і воно завершилось. 5.12.2022 року прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури було прийнято рішення про закриття кримінального провадження та повернення вилучених коштів власнику. Серіал завершено.

Все.

Деталі та підстави закриття справи мені звісно невідомі, але все виглядає дуже дивно щоб бути випадковістю.

І тут лише залишається ворожити хто з тандему Щуцький-Бурдейний має можливість та друзів щоб вплинути питання закриття такої гучної справи.

Але думаю з часом ми і про це дізнаємось.

Так що не дуже радійте обшукам. Гроші люблять тишу в якій і повертаються до власників.

Источник: Компромат PRO