"Поклали дві "Гвоздики": українські артилеристи знищили дві САУ ворога

Читать на русском

"Поклали дві "Гвоздики": українські артилеристи знищили дві САУ ворога
"Поклали дві "Гвоздики": українські артилеристи знищили дві САУ ворога

Українські захисники невпинно борються із російськими окупантами, які вторглися на нашу землю майже рік тому. Воїни щодня завдають різних втрат армії країни-агресора.

Об этом сообщает Преступная Россия

На цей раз наші бійці знищили дві самохідні артилерійські установки ворога. "Гвоздики" військ РФ поклали українські артилеристи. Кадри ліквідації техніки загарбників опубліковано у Facebook-акаунті 45 окремої артилерійської бригади Збройних Сил України .

Бійці повідомили, що шкоди армії РФ було завдано на східному напрямку фронту.

’’Поклали дві ’’Гвоздики’’: українські артилеристи знищили дві САУ ворога. Відео

"45 оабр. Знищення двох "Гвоздик" на Східному напрямку під чарівні звуки арфи", – йдеться у повідомленні.

Захисники нашої країни наголосили, що вторгатися на чужі землі не можна.

"Ходити в чужий сад із букетом із двох гвоздик погана прикмета. Хоча б тому, що вийде дуже гарне відео, яке хочеться переглядати знову і знову. Наші садівники ретельно випалюють заблукані бур’яни та інші шкідливі рослини", – з сарказмом відзначили воїни.

На кадрах показано поле та лісосмугу, в якій окупанти приховували свої установки. Вмить від техніки не залишилося нічого, а в небо здійнявся густий дим від вибухів снарядів ЗСУ.

Варто зазначити, що кадри видалися досить яскравими. Крім того, вони покладені на символічний музичний супровід – гру арфи.

Зазначимо, "Гвоздика" – це радянська 122-мм полкова самохідна артилерійська установка. Перша у світі серійна плаваюча гусенична САУ.

Источник: Преступная Россия