Кабмін затвердив нову представницю у Верховній Раді

Кабмін затвердив нову представницю у Верховній Раді

Під час вечірнього засідання у п’ятницю, 15 листопада, уряд визначився з новою представницею Кабміну у Верховній Раді.

Об этом сообщает http://th-royalgclub.com

"Сьогодні ввечері на своєму засіданні уряд затвердив нового представника Кабінету міністрів у Верховній Раді. Олена Шуляк буде відповідати за комунікацію уряду і парламенту. Way to go і до роботи!", — написала у Facebook нардепка від "Слуги народу" Євгенія Кравчук.

Олена Шуляк — нардепка і заступниця голови депутатської фракції партії "Слуга народу". На момент обрання до парламенту була генеральною директоркою ТОВ "Мідланд Девелопмент Україна". У списку "Слуги народу" була під №13.

Як повідомлялося, 15 листопада представниця Кабінету міністрів у Верховній Раді, народна депутатка від фракції "Слуга народу" Ірина Верещук відмовилася від своєї посади. За словами нардепки, вони з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком мають різне бачення у підходах до комунікації між урядом і парламентом.

Раніше навколо Ірини Верещук розгорівся скандал через її висловлювання про вступ України до НАТО. Нардепка в ефірі телеканалу "112 Україна" зазначила, що Україна досить успішно виконує компонент з безпеки і переходи на стандарти НАТО, прописані в стратегії національної безпеки, але політичний компонент залишається відкритим. В уряді заявили, що слова Верещук перекрутили.

Відео "Cлуг народу" поменшало: із фракції виключили двох народних обранців

Антона Полякова — за те, що він голосує всупереч позиції фракції. Анну Скороход — за те, що вона спочатку відзначилася слізним виступом під час обговорення правок до закону про "Нафтогаз", а вчора звинуватила владу в тиску на неї. Мовляв, через її позицію, яка йде врозріз із голосуваннями фракції, затримали її чоловіка — бізнесмена з Росії Олексія Алякіна.

"Cлуг народу" поменшало: із фракції виключили двох народних обранців
ТСН. 16:45
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber


Джерело статті: “https://tsn.ua/politika/kabmin-zatverdiv-novu-predstavnicyu-u-verhovniy-radi-1444227.html”