У Польщі перед святами відкривають торговельні центриУряд Польщі вирішив з 28 листопада відновити роботу торговельних центрів, які діятимуть у підвищеному санітарному режимі. Утім, до кінця грудня не відкриватимуться культурно-розважальні, гастрономічні заклади та фітнес-центри, а навчання у школах і надалі буде дистанційним.

Об этом сообщает Компромат РУ


Про це під час спільної пресконференції у Варшаві з віцепрем’єр-міністром Ярославом Говіном та міністром охорони здоров’я Адамом Недзельським повідомив глава польського уряду Матеуш Моравецький, – передає Укрінформ.


“Ми вирішили, що від наступної суботи (28 листопада) торговельні центри зможуть функціонувати, але за умови дотримання найвищого санітарного режиму”, – зазначив Моравецький.
Він додав, що це рішення дозволить врятувати сотні тисяч місць праці. Інші сектори, які не функціонуватимуть, зможуть розраховувати на фінансову підтримку. Уряд вирішив не відкривати у передсвятковий період, до 27 грудня, культурно-розважальні (кінотеатри, театри, музеї) та гастрономічні заклади (ресторани, кафе, паби), а також фітнес-центри та басейни.


За словами Моравецького, навчання у школах до кінця грудня відбуватиметься дистанційно. Утім, зимові канікули, які в Польщі у різних воєводствах упродовж січня-лютого завжди тривали в різний період, вирішено провести одночасно – з 4 по 17 січня.


Моравецький зазначив, що уряд розпочинає програму “100 днів солідарності”, яка допоможе “краще витримати період найближчих місяців”. За його словами, наприкінці цього терміну у Польщі, найімовірніше, вже з’явиться вакцина проти коронавірусу.


Голова Ради міністрів Польщі закликав поляків у період Різдвяних та Новорічних свят залишатися вдома, святкувати у вузьких сімейних колах, не збиратися великими групами і не подорожувати країною та за кордон як під час свят, так і під час шкільних канікул.


За минулу добу, 20 листопада, у Польщі зафіксовано 24 213 випадків інфікування коронавірусом, померли 574 особи.


У четвер, 19 листопада, Сейм Польщі ухвалив чергову програму підтримки бізнесу у період пандемії COVID-19. Прогнозується, що завдяки ньому близько 200 тис. фірм отримають допомогу на загальну суму 1,8 млрд злотих (близько 500 млн дол.).


Джерело статті: “https://informator.press/u-polshchi-pered-sviatamy-vidkryvaiut-torhovelni-tsentry/”