Форум «Re:Open Zakarpattia» перенесли на початок листопада

Проведення форуму розвитку Закарпатської області «Re:Open Zakarpattia» перенесли на 7-9 листопада. Окрім цього, з огляду на ситуацію з коронавірусом в Україні та Закарпатській області, подія пройде в режимі онлайн.

Об этом сообщает Редакция news

За словами організаторів, захід має на меті, зокрема, «привернути позитивну увагу до Закарпаття і відкрити його заново для всієї країни та світу». Форум також покликаний спростувати негативні стереотипи про цей регіон та сформувати новий якісний порядок денний розвитку регіону.

«За останні роки через низку причин Закарпатська область почала асоціюватися передусім з негативними подіями чи явищами, як-то сепаратизм, контрабанда чи кримінальні розбірки. Але це викривлене та хибне уявлення про регіон. Форум «Re:Open Zakarpattia» повинен сформувати та обґрунтувати інший публічний порядок денний для цього регіону», – зазначив Дмитро Тужанський, директор ГО «Інститут Центральноєвропейської Стратегії».

Цей захід стане незалежним дискусійним майданчиком, де для відвертої розмови зберуться всі ті, хто розробляє та ухвалює рішення щодо розвитку Закарпаття або впливає на цей процес.

Форум повинен дати чіткі та об’єктивні відповіді на питання, яким насправді є, а головне – яким може і має бути Закарпаття з огляду на свою історію, ресурси та потенціал.

Проект реалізується ГО «Інститут Центральноєвропейської Стратегії» за підтримкиАгентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Більше деталей про форум можна дізнатись за посиланням.Джерело статті: “https://zaxid.net/forum_reopen_zakarpattia_perenesli_na_pochatok_listopada_n1507754”