У Києві масово евакуюють машини з вулиць: порушникам виписали штрафів на мільйон

З початку вересня паркувальна інспекція в Києві евакуювала з вулиць понад 2 тис. авто і виписала порушникам понад 1 млн грн штрафів, повідомив столичний мер Віталій Кличко.

Об этом сообщает Москов постскриптум

Але, незважаючи на це, за його словами, все ще багато водіїв нехтують правилами і продовжують залишати свої авто в недозволених місцях.

“Водії мають усвідомити, що краще припаркуватися на 200-300 метрів далі, оплатити парковку і бути спокійним, ніж потім шукати авто на штрафмайданчику і платити штраф. Або якщо не хочеш платити за парковку, користуйся громадським транспортом”, – зазначив він на прес- конференції 14 вересня.

Кличко також повідомив, що для авто, які приїжджають до Києва з області чи інших регіонів, в місті облаштовують перехоплюючі паркінги, де люди можуть на в’їзді в столицю залишити свій автомобіль і далі пересуватися за допомогою громадського транспорту.

“Ми робимо зараз шість таких паркінгів поблизу шести станцій метро. Перший з них (біля метро “Видубичі”) працює вже два місяці. Такі ж парковки будуть біля станцій метро “Академмістечко”, “Святошин”, “Червоний Хутір”, “Іподром”, “Сирець”, – підсумував він.Джерело статті: “http://factor-news.info/u-kyyevi-masovo-evakuyuyut-mashyny-z-vulyts-porushnykam-vypysaly-shtrafiv-na-miljon/”