Сервіс блогів Tumblr продали у 100 разів дешевше, ніж купили шість років тому

На сайті Verizon сума угоди та її умови не розкриваються.

Журналісти The Wall Street Journal розповіли, що після операції в Automattic перейдуть більше 200 співробітників, які працюють над Tumblr. Джерело WSJ стверджує, що сума угоди не має значення для Verizon.

Співрозмовник Axios заявив, що сервіс блогів продають менш ніж за $20 мільйонів, інше джерело назвало суму в $10 мільйонів.

У 2013 році Yahoo! придбала Tumblr за 1,1 мільярда доларів. У 2017 році Verizon викупила Yahoo. Роком раніше телекомунікаційна компанія оцінювала Tumblr у 230 мільйонів доларів.

Основною причиною різкого падіння вартості називають заборону порнографічного контенту, введений Verizon у 2018 році. У травні 2019 року BuzzFeed повідомляв, що покупкою Tumblr цікавився PornHub. Виконавчий директор Automattic Метт Малленвег розповів The Wall Street Journal, що планує зберегти заборону на публікації порнографічного характеру.

Раніше перший том історії про Гаррі Поттера продали на аукціоні Hansons Auctioneers за 28,5 тисяч фунтів стерлінгів (34,6 тисяч доларів США), хоча старий власник придбав книжку в 1997 році всього лише за один фунт. Відмінною особливістю першого видання є дві помилки, допущені під час друку, які й дозволяють відрізнити книги цього тиражу (загалом, 500 екземплярів) від виданих пізніше.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/servis-blogiv-tumblr-prodali-u-100-raziv-deshevshe-nizh-kupili-shist-rokiv-tomu”