Хацкевичу пора у відставку: Три думки про матч "Динамо" - "Брюгге"

На Depo.Сектор аналіз по гарячих слідах.

Злий жарт з "Динамо" зіграв швидкий гол. "Брюгге", як виявилося, було готове до пропущеного м’яча і крок за кроком йшло до своєї мети — забитого голу на виїзді. "Динамо" ж, повівши в рахунку, раптом почало грати в академічний розмірений футбол. Знову дається взнаки чимало браку в передачах навіть на середню дистанцію. Як наслідов після першого тайму за статистикою "Брюгге" більше пробивало по воротах загалом, і в ствір, зокрема. Також показово, що в першій половині гри бельгійці в два рази більше за динамівців фолили. З допомогою фолів.

Ставка на Бєсєдіна не зіграла. Український нападник виходив на поле в другому таймі з розрахунком, що зможе чіплятися за м’яч після довгого пасу. Але це не працювало. Бельгійці грали на випередження і наш футболіст просто лишався без м’яча. Проте, виконуючу вказівку тренера динамівці щоразу довгим пасом шукали Бєсєдіна. Це теж на пряму вплинуло на рахунок, адже ця тактика не працювала, а лиш "крала" сили і час в киян.

Хацкевичу потрібно йти у відставку. При ньому команда мучиться, але за крок від результату обов’язково поступається. Головне завдання на цей сезон було повернення в Лігу чемпіонів. Натомість команда програла путівку практично без особливої боротьби. А якщо згадати, що напередодні кияни програли і "Шахтарю" в чемпіонаті, то стає однозначно зрозуміло, що виправляти ситуацію потрібно вже новому тренерові.Джерело статті: “https://sector.depo.ua/ukr/football/tri-dumki-pro-match-dinamo-bryugge-201908131011607”